Термін повернення

Товар, який був куплений в інтернет-магазині www.fotel.com.ua, можна повернути протягом 14 календарних днів з моменту його отримання Покупцем. Винятком є товари, в яких Покупцем виявлено брак вже після відкриття заводської упаковки. В такому випадку Продавець здійснює заміну бракованого елементу або всього виробу, дотримуючись умов Гарантії.

Умови повернення:

Повернення товару неналежної якості здійснюється таким чином:

Відразу (але не пізніше 30 днів після отримання товару) після виявлення невідповідності товару характеристикам, заявленим на сайті (заводський брак), необхідно в письмовій формі на info@fotel.com.ua повідомити продавця про виявлений дефект. Така заявка буде розглянута протягом 14 робочих днів. У разі підтвердження продавцем заводського браку, кошти будуть повернені на платіжну карту покупця (з якої була проведена оплата) протягом 30 банківських днів. Доставка повернення здійснюється за рахунок продавця.

Умови повернення грошових коштів:

У разі підтвердження повернення товару, кошти будуть повернені покупцеві на банківську карту з якої була проведена оплата. Така операція може тривати до 30 банківських днів.

Вул. Вокзальна 4, Малехів, Львівська область
Івано-Франківськ, пл.Міцкевича,5
map
to top