2015 – рік «зелених» інвестицій
13/05/2015 11:09

Нещодавно ІКЕА опублікувала звіт за 2014 рік, а також заявила, що у 2015 році збирається вкладати кошти у розвиток відновлюваних джерел енергії. Наразі йдеться про проекти, пов’язані з будівництвом вітряних ферм і встановленням сонячних панелей на будівлях компанії. Витрати на ці ініціативи можуть скласти близько 1,5 млрд. євро.
Однак лише цим компанія не обмежується. Згідно звіту, 75% освітлювальних приладів, що були продані минулого року, працювали на світлодіодах. Тому вже до кінця 2015 року ІКЕА внесе зміни у виробництво продукції, врахувавши цю позитивну тенденцію.
Турбота про екологію приносить ІКЕА колосальні прибутки. Зокрема, у 2014 році доходи від продажу еко-продуктів склали понад 1,3 млрд. доларів. Вторинна переробка сировини, використання альтернативних джерел енергії, співпраця з виробниками, які дбають про захист навколишнього середовища, а також активна підтримка «зелених» тенденцій – основна стратегія діяльності ІКЕА, що вже багато років поспіль дозволяє бренду триматися в десятці найвідоміших компаній світу.