Політика повернень

Термін повернення

Товар, який був куплений в інтернет-магазині www.fotel.com.ua, можна повернути протягом 14 календарних днів з моменту його отримання Покупцем. Винятком є товари, в яких Покупцем виявлено брак вже після відкриття заводської упаковки. В такому випадку Продавець здійснює заміну бракованого елементу або всього виробу, дотримуючись умов Гарантії.

Умови повернення:

  • Покупець письмово повідомляє Продавця про своє рішення повернути Товар належної якості. 
  • Товар і його упакування повинні бути збережені у своєму первинному товарному і цілісному вигляді.
  • Після отримання поверненого Товару Продавець огладає товар і у випадку підтвердження його цілісності повертає Покупцю вартість або нараховує бонуси на покупку нового Товару протягом чотирьох робочих днів.
  • У разі повернення вартості товару грошові кошти будуть повернені на платіжну карту покупця (з якої була проведена оплата) протягом 30 днів з моменту підтвердження процедури повернення. Доставка повернення товару здійснюється за рахунок покупця.

Повернення товару неналежної якості здійснюється таким чином:

Відразу (але не пізніше 30 днів після отримання товару) після виявлення невідповідності товару характеристикам, заявленим на сайті (заводський брак), необхідно в письмовій формі на info@fotel.com.ua повідомити продавця про виявлений дефект. Така заявка буде розглянута протягом 14 робочих днів. У разі підтвердження продавцем заводського браку, кошти будуть повернені на платіжну карту покупця (з якої була проведена оплата) протягом 30 банківських днів. Доставка повернення здійснюється за рахунок продавця.

Умови повернення грошових коштів:

У разі підтвердження повернення товару, кошти будуть повернені покупцеві на банківську карту з якої була проведена оплата. Така операція може тривати до 30 банківських днів.